youtube tiktok facebook instagram

Седація(дитяча)

Запитати

Лікування зубів у седативному сні

Так сталося, що в багатьох людей з дитинства є страх перед стоматологічними процедурами. Нещодавно лікування зубів під наркозом було недосяжною мрією таких пацієнтів. Сьогодні стоматологія зробила крок назустріч пацієнтам, запропонувавши лікування зубів під седацією. В нашій клініці вам буде запропонована седація, ціна якої доступна для більшості рівненчан.

Чекаємо вас за адресою: Dr. Pechnikova medical center, вулиця Академіка Грушевського, 42, Рівне, Рівненська область. Працюємо тільки за попереднім записом.

Що таке седація в стоматології

Медикаментозна седація — це можливість вилікувати зуби без психологічного напруження та стресу. Завдяки тому, що пацієнт почувається у спокої, лікар може великий обсяг робіт та вилікувати зуби «найскладнішому» пацієнту. Тому в нашій клініці популярністю користується дитяча седація, завдяки якій нерви маленьких пацієнтів та їхніх батьків залишаються неушкодженими.

Лікування зубів в седативному сні виконується за допомогою заспокійливих препаратів, які розслаблюють нервову систему та занурюють його у поверхневий сон. Таким чином седація в стоматології є безпечною для серця та дихальної системи.

Лікування зубів під седацією дітям

Седація ― введення людини у стан напівсон. Це допомагає уникнути відчуття страху, пов’язаного з прийомом у лікаря, і зробити процедуру максимально комфортною. Також за допомогою седації є можливість виконати великий обсяг робіт за одне відвідування. Пацієнт розслабляється, отримує позитивні емоції, не панікує. Лікування зубів під седацією частіше застосовують в дитячій стоматології, хоча серед дорослих ця послуга теж має попит. 

Чим седація відрізняється від наркозу 

Новизна процедури і обмежена кількість інформації про неї привели до того, що седацію часто плутають із загальним наркозом. Тому ми вирішили пояснити різницю між цими двома поняттями. 

При загальному знеболюванні свідомість людини повністю відключається. Вона не може контактувати з оточуючими, а після лікування потрібен ще певний час, щоб прийти до тями. 

Під час седації людина, як правило, не “відключається” повністю (мова йде про поверхневу седацію), а лише перебуває в повністю розслабленому стані. Це ніби півсон, при якому пацієнт залишається притомним, здатним реагувати на прохання лікаря і навіть відкривати очі. При цьому стресовий стан абсолютно відсутній, а після лікування зубів пацієнт майже відразу приходить до тями, відводити додатковий час на відновлення не потрібно. Рідко виникає відчуття нудоти і запаморочення, чого практично неможливо уникнути при наркозі. 

Відповідно до класифікації Американського товариства анестезіологів, за рівнем впливу на організм спочатку йде поверхнева седація, потім глибока і тільки потім загальний наркоз. 

Зверніть увагу, що седація не може замінити місцеву анестезію. Вона лише робить так, що людина відчуває себе комфортно і розслаблено, але не усуває больові відчуття під час стоматологічних маніпуляцій. Тому при лікуванні під седацією використовується також і місцева анестезія. 

Седація у стоматології для дітей 

Лікування зубів під седацією дітям це просто знахідка! Дітки дуже вразливі і «білі халати» завжди викликають страх та занепокоєння. Для чого нервувати, змушувати та вмовляти дитину? Похід до стоматолога не повинен асоціюватися з болем, дискомфортом і страхом. Нерідко ці почуття супроводжують дитину довгі роки життя. 

Седація у стоматології для дітей це ціна психологічного здоров’я та красивої посмішки Ваших малюків. 
Лікування зубів під седацією дітям 

У дитячій стоматології під седацією частіше використовують інгаляційний метод. Стоматолог спілкується з дитиною, встановлює контакт та в ігровій формі пропонує надягнути маску. Через маску здійснюється потік седативних препаратів з повітрям і можна спокійно переходити до запланованого об’єму лікування зубів. Дитина розслаблена, не вередує та не боїться, стоматолог виконує свою роботу. Після закінчення, маску просто знімають і маля одразу ж повертається до нормального стану без жодних негативних емоцій і больових відчуттів. 

Через 15 хвилин Ви вже можете покинути нашу Клініку зі здоровими зубками і без негативних наслідків на організм від седації. 

Кому показаний метод седації

Ми рекомендуємо медичний сон у стоматології у наступних ситуаціях:

  • При лікуванні дітей, яким важко витримати довгі маніпуляції.
  • При роботі з пацієнтами, які відчувають панічний страх перед стоматологічними процедурами.
  • При лікуванні людей з неврологічними та психічними захворюваннями, наприклад, ДЦП.
  • Якщо лікарю доведеться виконати великий обсяг робіт.
  • При роботі з людьми, що мають сильний блювотний рефлекс.
  • Якщо пацієнт має алергічні реакції на місцеву анестезію.    Звертаючись до нашої клініки, ви отримуєте висококласне професійне лікування без болю та побічних ефектів. Запрошуємо на консультацію дорослих та діточок. Запис за номером 0685342760. 

    З повагою, ваш стоматолог Кухаревич Олексій Віталійович.

седація, Седація(дитяча), “Ruby Dental Clinic”

Залишились питання ?
Запитуй у Кухаревича Олексія