youtube tiktok facebook instagram

Кісткова пластика

Запитати

Кісткова пластика

Кісткова пластика потрібна,  коли людина приходить до клініки для встановлення імпланту, але виявляється, що кістка втратила необхідний обсяг та проведення імплантації тимчасово неможливе.

Кісткова пластика дозволяє виконати нарощування кісткової тканини щелепи та виконати протезування максимально ефективно та без зайвих маніпуляцій.

Якщо вам потрібна кісткова пластика, запрошуємо вас у клініку сучасної стоматології, що знаходиться за адресою: Dr. Pechnikova medical center, вулиця Академіка Грушевського, 42, Рівне, Рівненська область.

кісткова, Кісткова пластика, “Ruby Dental Clinic”

Що таке кісткова пластика

Кістка, як правило, має здатність до повної регенерації, але для цього потрібен дуже маленький об’єм перелому або якийсь каркас. Кісткова пластика проводиться для відновлення тканин кістки у наступних випадках:

 • Недостатній обсяг кістки щелепи внаслідок видалення зубів, що відбулося декілька місяців чи років тому. Найчастіша ситуація, з якою стикаються наші пацієнти — зуб видалили, а встановлення імплантів залишили «на потім». Результат — тканини недостатньо, щоб надійно втримати протез, потрібно відновлення тканини. Тож, якщо після видалення пройшло 10-12 місяців, кісткова пластика при імплантації зубів скоріш за все знадобиться.
 • Після травматичного видалення. На жаль, таке теж буває, тому ми запроваджуємо тільки атравматичні методи видалення.
 • Через атрофію кісткової тканини внаслідок пародонтиту чи періодонтиту.
 • Після травм щелепи.
 • Через вроджені аномалії — відсутність премолярів чи різців. У такому разі кісткова пластика у стоматології проводиться після того, як пройде процес дорослішання та формування щелепи пацієнта.

Для нарощування використовуємо кістковий матеріал самого пацієнта, щоб виключити ризик відторгнення через реакцію імунної системи.

У залежності від причини звернення та діагнозу нарощування кісткової тканини відрізняється:
 • Кісткова пластика верхня щелепа.
 • Остеопластика нижня щелепа.
 • Кісткова пластика фронтального відділу.
 • У нашій клініці остеопластика проводиться під місцевою анестезією чи седацією, отже ви не відчуєте ніякого болю та дискомфорту. 

  Після кісткової пластики може бути невелика кровоточивість чи набряк, але всі симптоми зникають за кілька днів після лікування. Вартість кісткової лікар пластики визначається на первинному огляді. 

  Працюємо за попереднім записом, тож для запису телефонуйте 0685342760.

  З повагою, ваш стоматолог Кухаревич Олексій Віталійович.

  кісткова, Кісткова пластика, “Ruby Dental Clinic”

  Залишились питання ?
  Запитуй у Кухаревича Олексія