youtube tiktok facebook instagram

Дитяча стоматологія

Запитати

Безболісна дитяча стоматологія в Рівному

Якісна дитяча стоматологія — один з напрямків роботи нашої клініки. Ми розуміємо побоювання батьків та острах малюків, тому завжди намагаємося знайти підхід до маленьких пацієнтів, лікуємо зуби без болю та хвилювань.

Якщо вашій дитині потрібен огляд чи лікування, дитяча стоматологічна клініка чекає вас за адресою: Dr. Pechnikova medical center, вулиця Академіка Грушевського, 42, Рівне, Рівненська область.

Працюємо тільки за попереднім записом, тримаємо прийнятні ціни.

Телефонуйте 0685342760.

З повагою, ваш дитячий стоматолог Кухаревич Олексій Віталійович.

Дитяча стоматологія, Дитяча стоматологія, “Ruby Dental Clinic”

Переваги, що має наша дитяча стоматологія (Рівне)

Стоматологія для дітей — це окрема історія. Адже у більшості малюків вид інструментів та обладнання викликає страх невідомості. Особливо, коли ще й зубчик болить.

Але дитячий лікар-стоматолог знає, як оглянути наляканого пацієнта і заспокоїти його. І мама завжди буде поряд, адже якість та спогади про лікування зубів у дітей формує подальше відношення людини до стоматологів.

Деякі батьки думають, що лікування молочних зубів не потрібно, адже зубчики за кілька років випадуть, а на їх місце стануть постійні — міцні та здорові зуби. А ось й ні, бо коли зубчики не лікують, вони є джерелом бактерій, небезпечних як для постійних зубів, так і для всього організму малюка.

Неліковані молочні зубчики руйнуються та з часом починають дуже боліти. Тому дитячому лікарю-стоматологу доводиться видалити пошкоджену одиницю.

А ще призводить до порушення прикусу та дикції, дитина не може повноцінно пережовувати їжу. І хоча дитяча хірургічна стоматологія в нашій клініці на дуже високому рівні, ми рекомендуємо звертатися до нас раніше, ніж стане потреба у видаленні.

Приходьте на регулярні консультації, і зуби вашого малюка завжди будуть у порядку.

Дитяча стоматологія, Дитяча стоматологія, “Ruby Dental Clinic”

Якщо проблема є, рекомендуємо не затягувати та звернутися по послуги дитячого стоматолога як можна скоріше. Якщо дитинка дуже боїться або обсяг лікування дуже великий, пропонуємо провести процедури під седацією.

Не турбуйтесь, хоча седацію більшість людей і називає «дитяча стоматологія під наркозом», це не зовсім вірний термін.

Адже під час лікування пацієнт не відключається, а заспокоюється під дією седативних препаратів, підібраних залежно від віку, ваги та особливостей стану здоров‘я пацієнта. Тому ніяких негативних наслідків для організму седація не має.

Дитяча стоматологія, Дитяча стоматологія, “Ruby Dental Clinic”

Стоматологія дитячого віку — це те, чому ми вчилися і продовжуємо вчитися. Адже кожного року з‘являються нові методики, матеріали та обладнання.

Ми любимо наших пацієнтів, тому завжди пропонуємо найкраще.

Маємо особливий підхід до діток — маленький відвідувач може сам обрати колір пломби.

Дитяча стоматологія, Дитяча стоматологія, “Ruby Dental Clinic”

Залишились питання ?
Запитуй у Кухаревича Олексія