youtube tiktok facebook instagram

Чи варто видаляти зуби мудрості?

Запитати
зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic”

Чи варто видаляти зуби мудрості?

Ми зараз говоримо про ті самі зуби мудрості, про які чого тільки не говорять, але питання залишається відкритим, чи варто видаляти зуби мудрості?                                                                Насправді проблеми з зубами мудрості виникають у 80% людей. Причини наступні:

зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic” Погана гігієна, адже зуби мудрості найвіддаленіші.
зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic” Великий ризик розвитку карієсу.
зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic” Особливості будови кореневої системи, що створює певні труднощі з лікуванням.
зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic” Неправильне прорізування вісімок, яке призводить до виникнення капюшона зі слизової оболонки та гнійного запалення — перікоронарита.
зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic” Порушення положення зубів через недостатність місця у щелепі.

При описаних вище ситуаціях не радимо відкладати візит до лікаря. Чим раніше видалите вісімки, тим краще. І не слід боятися видалення — часи «каральної» стоматології давно в минулому.

Сьогодні сфера стоматології розвинена настільки, що все робиться безболісно та лагідно, з турботою про пацієнта та його нервову систему зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic”.

Є ситуації, коли зуби мудрості видаляти не треба:

Якщо їх положення не шкодить прикусу та положенню інших зубів. нема розвитку карієсу або вісімки беруть участь в ортдонтичному лікуванні зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic”.

Чекаємо на вас у Рівному) Запис за номером зуби мудрості, Чи варто видаляти зуби мудрості?, “Ruby Dental Clinic”+380 (68) 016 09 15